Sukcesy:

Sportowe rekordy szkolne
Bieg na 60m Dziewczęta Aleksandra Mitas Kamila Musiał 9,8s.(2010)
Chłopcy Sławomir Krysiak Mariusz Trestka 8,3s (2010)
Bieg na 800m Dziewczęta Monika Urbańczyk   3:12,0s (2010)
Chłopcy Oskar Ożóg   2:32,0s (2010)
Bieg na 1000m Dziewczęta Kamila Musiał   4:24,0s (2010)
Chłopcy Sławomir Krysiak   3:32,0s (2010)
Test Coopera Dziewczęta Kamila Musiał Aleksandra Mitas 2520m (2010)
Chłopcy Mariusz Trestka   3000m (2010)
Skok w dal z miejsca Dziewczęta Klaudia Mielniczuk   2,18m (2010)
Chłopcy Mariusz Trestka   2,62m (2010)
Siła mmB "brzuszki" Dziewczęta Aldona Głogowska   34 powt. (2010)
Chłopcy Mateusz Rzeszowski   36 powt. (2010)
Rzut piłką lekarską Dziewczęta Krystyna Furgacz   9,50m (2010)
Chłopcy Wojciech Grela   13m (2010)
Siła mmB "pompki" Dziewczęta      
Chłopcy      

2013/2014

Sukcesy w nauce w roku szkolnym 2013/2014

Laureat XIII Konkursu Matematycznego "Strzał w XLO" - Stanisław Ziółkowski

I miejsce w Powiecie oraz VII w regionie katowickim w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur Matematyczny 2014" - Stanisław Ziółkowski

Zakwalifikowanie się do II etapu Konkursu "Od Oleandrów do Wolności" - Piotr Różycki, Paulina Kidawa., Katarzyna Hetmańczyk, Patrycja Nabrdalik, Szymon Boroń

Zakwalifikowanie się do II etapu Olimpiady Przedmiotowej z Wiedzy o Społeczeństwie - Natalia Laskowska

II miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Matemtycznym "Rozkosze Łamania Głowy" - Katarzyna Kluske i Stanisław Ziółkowski

III miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Matemtycznym "Rozkosze Łamania Głowy" - Monika Nabrdalik

I miejsce w Powiatowym Konkursie "Młody Przyrodnik" - Monika Nabrdalik

III miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Matematycznym „CZAR PAR” – Patryk Kyrcz, Dominik Kocot

II miejsce w  Powiatowym Konkursie o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego – Przemysław Szudy, Bartosz Czapla, Szymon Dyszy (zespołowo)

II miejsce w  Powiatowym Konkursie o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego - Bartosz Czapla (indywidualnie)

Zakwalifikowana do II etapu Wojewódzkiego Konkursu z Wiedzy o społeczeństwie – Natalia Laskowska

II miejsce w X edycji konkursu „Rok obrzędowy w Zagłębiu Dąbrowskim - Boże Narodzenie w mojej rodzinie" – Magdalena Danecka

I miejsce w Szkolnym Konkursie Biologicznym - Stanisław Ziółowski, Adrian Gaweł

II miejsce w Szkolnym Konkursie Biologicznym - Marta Socha, Wiktoria Kubiak

III miejsce w Szkolnym Konkursie Biologicznym - ex aequo Alicja Michalska, Julia Pawłowska i Konrad Flak, Paulina Kidawa

Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2013/2014

 II miejsce w Rejonowych Zawodach Tenisa Stołowego Dziewcząt - Magdalena Danecka, Marta Socha, Katarzyna Klusek

 III miejsce w Powiatowych Zawodach Tenisa Stołowego Dziewcząt - Magdalena Danecka, Marta Socha, Katarzyna Klusek

I miejsce w Międzygminnych Zawodach w Piłkę Nożną - Hubert Tkacz, Szymon Wróblewski, Bartosz Danecki, Damian Damek, Marcin Nowak, Mateusz Kaczmarczyk, Szymon Dyszy, Mateusz Mazan, Maciej Ciesielski, Mateusz Sobczyk

III miejsce w Powiatowych Zawodach Piłki Nożnej - Hubert Tkacz, Szymon Wróblewski, Bartosz Danecki, Damian Damek, Marcin Nowak, Mateusz Kaczmarczyk, Szymon Dyszy, Mateusz Mazan, Maciej Ciesielski, Mateusz Sobczyk

I miejsce w Międzygminnych Sztafetowych Biegach Przełajowych - Marta Socha, Monka Nabrdalik, Julia Pawłowska, Paulina Pudlik, Angelika Gębura, Natalia Laskowska, Adrian Gieras, Szymon Dyszy, Michał Figura, Maciej Wojdas, Wojciech Gajdzik, Łukasz Chwała

III miejsce w Powiatowych Zawodach Piłki Ręcznej Dziewcząt - Natalia Laskowska, Anita Drozd, Marta Karlik, Marta Socha, Wiktoria Kubiak, Magdalena Danecka, Katarzyna Wierzejska, Klaudia Makuła, Paulina Zych, Agnieszka Falkiewicz, Julia Balcerowska

Sukcesy artystyczne w roku szkolnym 2013/2014

I miejsce na Festiwalu "Zakochanej Piosenki - Lovesong - Patrycja Nabrdalik (akompaniament - Piotr Różycki)

I miejsce w Szkolnym Konkursie na Kartkę Bożonarodzeniową - Katarzyna Wierzejska

I miejsce w Konkursie Piosenki Obcojęzycznej - Patrycja Nabrdalik

III miejsce w Powiatowym Konkursie "PIękne są nasze barwy ojczyzny" - Nicola Jaroń

2012/2013

Sukcesy w nauce w roku szkolnym 2012/2013

I miejsce w Powiatowym Konkursie Języków Obcych – Victoria Brodowska

XI Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów – Victoria Brodowska

III miejsce w  I Regionalnym Konkursie historyczno-społeczno-religijnym „Pamiętaj, że jesteś człowiekiem” – Patrycja Łątka, Julia Trefon

Wyróżnienie w eliminacjach Regionalnych Konkursu Recytatorskiego „Mały OKR” – Dominik Kocot

III miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Matematycznym „CZAR PAR” – Patryk Kyrcz, Dominik Kocot

Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu z Wiedzy o Społeczeństwie „Demokratus” – Paulina Kozioł

Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu z Wiedzy o Społeczeństwie „Demokratus” – Patrycja Łątka

II miejsce w  Powiatowym Konkursie o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego – Przemysław Szudy, Patryk Kyrcz

II miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie ,,Będę przedsiębiorcą” – Julia Trefon, Paulina Puchała, Patrycja Łątka

Zakwalifikowana do II etapu Wojewódzkiego Konkursu z Wiedzy o społeczeństwie – Patrycja Łątka

Wyróżnienie w IX edycji konkursu „Rok obrzędowy w Zagłębiu Dąbrowskim – zwyczaje i tradycje rodzinne” – Bartosz Czapla

Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2012/2013

 II miejsce w Powiatowych Zawodach Tenisa Stołowego Dziewcząt

 II miejsce w Powiatowych Zawodach Tenisa Stołowego Chłopców

III miejsce w Rejonowych Zawodach Tenisa Stołowego Dziewcząt

Sukcesy artystyczne w roku szkolnym 2012/2013

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Polskiej „Murmurando” – Domnik Kocot

Nagroda Specjalna w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Polskiej „Murmurando” – Karol Chachurski, Grzegorz Dyszy, Piotr Katolik

III miejsce w Powiatowym Konkursie  „Talenty i pasje” – Adriana Duda

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie „Talenty i pasje” – Piotr Katolik, Karol Chachurski, Grzegorz Dyszy

III miejsce w Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Drzewo w Kadrze” – Patrycja Pach

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Drzewo w Kadrze” – Karolina Kukuła

I miejsce w VI Piekarskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Ocalić od zapomnienia” – Karol Chachurski


2011/2012

Sukcesy w nauce w roku szkolnym 2011/2012

Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu z Wiedzy o Społeczeństwie „Demokratus” – Paulina Kozioł

Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu z Wiedzy o Społeczeństwie „Demokratus” – Patrycja Łątka

Finaliści Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego – Victoria Brodowski, Kamil Matyja

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu  z Geografii – Karolina Skowronek 

Laureaci XI edycji Konkursu Matematycznego dla gimnazjów Bytomia i miast sąsiadujących „Strzał w XLO” – Sara Szlęk, Kamil Krzykawski, Marcin Dudała

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym Bóbr – Anna Dyszy

I miejsce w  Powiatowym Konkursie o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego – Marcin Dudała, Oskar Ożóg, Kamil Matyja

I miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Fizyczno-Chemicznym „Dla jednych nauka, dla innych czary” – Jakub Krajcer i Mateusz Korbel

I miejsce etapu dekanalnego oraz zakwalifikowanie się do etapu Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego – Kamil Matyja

II miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Matematycznym „CZAR PAR” – Karolina Skowronek, Marcin Dudała

II miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie ,,Będę przedsiębiorcą” – Julia Trefon, Paulina Puchała, Patrycja Łątka

Zakwalifikowany do II etapu Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego – Oskar Ożóg

Zakwalifikowani do II etapu Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki – Michał Wierzejski, Marcin Dudała

Zakwalifikowana do II etapu Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego – Aleksandra Skop

Zakwalifikowana do II etapu Wojewódzkiego Konkursu z Biologii – Zofia Smółka

Zakwalifikowany do II etapu Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego – Oskar Ożóg

Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2011/2012

I miejsce w Rejonowym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt – Magdalena Danecka, Katarzyna Klusek, Marta Socha

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego w Piłce Nożnej Chłopców – Filip Dyszy, Adrian Pałka, Oskar Ożóg, Mateusz Zacharzewski, Artur Rychlewicz, Patryk Paprota, Dawid Hetmańczyk, Patryk Wyszyński, Michał Mróz, Patryk Kyrcz

IV miejsce w Powiatowym Turnieju Badmintona Chłopców

IV miejsce w Powiatowym Turnieju Badmintona Dziewcząt

Sukcesy artystyczne w roku szkolnym 2011/2012

I miejsce w Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Mowa przestrzeni otwartej i zamkniętej” – Anna Dyszy

I miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Plastycznym „Portret Czesława Miłosza” – Zofia Smółka

I miejsce w VI Piekarskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Ocalić od zapomnienia” – Karol Chachurski

III miejsce w VI Piekarskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Ocalić od zapomnienia” – Angelika Gruszka

Wyróżnienie w Konkursie piosenki zakochanej „Love song” – Karolina Skowronek, Angelika Gruszka, Piotr Katolik, Karol Chachurski

2010/2011

Sukcesy w nauce w roku szkolnym 2010/2011

II miejsce w klasyfikacji zespołowej  w Powiatowym Konkursie Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - Kamil Matyja, Oskar Ożóg, Marcin Dudała

III miejsce w klasyfikacji indywidualnej w Powiatowym Konkursie Bezpieczeństwa  Ruchu Drogowego - Kamil Matyja

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Historycznym ,, Polskie Państwo Podziemne 1939- 1945 w prezentacji multimedialnej” - Agata Kozieł

II miejsce w Międzyszkolnym  Konkursie Gimnazjalnym ,,Będę przedsiębiorcą” - Aleksander Kaleta, Monika Haładus, Mateusz Rzeszowski

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Gimnazjalnym ,, Ciekawa pomoc dydaktyczna z fizyki” - Kamil Matyja

II miejsce w  Konkursie  „Międzygimnazjalny czar par” organizowanym przez Gimnazjum w Nowej Wsi - Łukasz Sowiślok i Amanda Olszówka

Udział w II etapie Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki -  Aleksander Kaleta

VI miejsce (na  23 Gimnazja ) w X Miejskim Konkursie Matematycznym dla uczniów gimnazjów Bytomia i miast sąsiadujących „strzał w XLO”  - Łukasz Sowiślok , Aleksander Kaleta , Dominika Sapińska i Amanda Olszówka


Łukasz Sowiślok  - wyróżniony w klasyfikacji indywidualnej w IX Miejskim Konkursie Matematycznym dla uczniów gimnazjów Bytomia i miast sąsiadujących „strzał w XLO”

II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim w eliminacjach gminnych - Aleksander Kaleta

III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim w eliminacjach regionalnych - Aleksander Kaleta

III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim w eliminacjach gminnych - Patrycja Dyszy

Udział w II etapie Ogólnopolskiego Konkursu Internetowego ,, Poznaj Polskę 2011” - Karolina Skowronek

Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2010/2011

III miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt - Sandra Jasiak, Aleksandra Grudzińska, Adrianna Mikołaszek

 III miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców - Grzegorz Zemło, Oskar Ożóg, Miłosz  Frąckowiak

III miejsce w Powiatowym Turnieju Badmintona - Grzegorz Zemło, Miłosz  Frąckowiak

III miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie Tenisa Stołowego Chłopców

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego w Piłce Siatkowej Chłopców

III miejsce w Powiatowym Turnieju Badmintona Chłopców

Sukcesy artystyczne w roku szkolnym 2010/2011

II miejsce w Powiatowym Konkursie  „Talenty i pasje” – Anna Woźniak

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie „Talenty i pasje” – Piotr Katolik

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie „Talenty i pasje” – Aleksandra Mitas, Agnieszka Ciemięga, Wiktoria Ferdyn

Powiatowy Internetowy Konkurs Fotograficzny:
III miejsce listopad - Monika Haładus
III miejsce grudzień - Patrycja Tabor
III miejsce marzec - Julia Zymela

2009/2010

Sukcesy w nauce w roku szkolnym 2009/2010

II miejsce w Powiatowym Konkursie Języków Obcych - język niemiecki – Ania Szlęk
I miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Matematycznym „Międzygimnazjalny czar par” organizowanym przez gimnazjum w Nowej Wsi – Krystyna Furgacz i Anna Budek
Finał Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego – Krystyna Furgacz i Anna Budek
II etap Wojewódzkiego Konkursu z Chemii – Krystyna Furgacz
IV miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Wiedzy Pożarniczej – Aneta Sorankowska
III miejsce w IX Miejskim Konkursie Matematycznym dla uczniów gimnazjów Bytomia i miast sąsiadujących „strzał w XLO” pod patronatem Prezydenta Miasta Bytom oraz Dyrektora Delegatury Kuratorium Oświaty w Katowicach z siedzibą w Bytomiu – Krystyna Furgacz, Anna Budek i Katarzyna Smółka

Krystyna Furgacz, Anna Budek i Katarzyna Smółka – laureatki klasyfikacji indywidualnej w IX Miejskim Konkursie Matematycznym dla uczniów gimnazjów Bytomia i miast sąsiadujących „strzał w XLO”
I miejsce w Okręgowym Konkursie Recytatorskim – Aleksander Kaleta
I miejsce w Konkursie „Bezpieczny Internet” – Anna Dyszy
II miejsce w Konkursie „Bezpieczny Internet” – Patrycja Tabor
III miejsce w Konkursie „Bezpieczny Internet” – Krystyna Furgacz i Anna Serwecińska

Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2009/2010

II miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie Tenisa Stołowego Chłopców
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego w Piłce Siatkowej Chłopców
III miejsce w Powiatowym Turnieju Badmintona Chłopców
I miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt
IV miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt
IV miejsce w Powiatowym Turnieju Badmintona Dziewcząt

INNE WYDARZENIA I SUKCESY

III Gminny Turniej Tenisa Stołowego o puchar Wójta Gminy:

dziewczyny 
chłopcy
1 miejsce Agnieszka Szczęśniak Jacek Szafranek
2 miejsce Sandra Jasiak Grzegorz Zemło
3 miejsce  Magdalena Twardokęs Mariusz Trestka

 

Już po raz czwarty organizujemy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Szkoły, w którym co roku zdobywamy pierwsze miejsce

Sukcesy artystyczne w roku szkolnym 2009/2010

I miejsce w Konkursie Regionalnym „Zwyczaje Bożonarodzeniowe” – Katarzyna Smółka
II miejsce w Konkursie „Talenty i pasje” – Angelika Gruszka
III miejsce w Rejonowym Konkursie Piosenki Polskiej „Murmurando” – Angelika Gruszka
Wyróżnienie w Rejonowym Konkursie Piosenki Polskiej „Murmurando” – Magdalena Sepetowska
I miejsce w VI Regionalnym Konkursie Plastycznym na Tradycyjne Ozdoby Ludowe – Katarzyna Smółka

2008/2009

Sukcesy w nauce w roku szkolnym 2008/2009

Anna Ryzińska - udział II etapie Olimpiady Przedmiotowej z Geografii.
Aleksander Kaleta - I miejsce w Okręgowym Konkursie Recytatorskim tzw. "Mały OKR".
Anna Ryzińska - II miejsce w Okręgowym Konkursie Recytatorskim tzw. "Mały OKR".
Anna Ryzińska - III miejsce w Powiatowym Konkursie Interdyscyplinarnym "Omnibus 2009" Psary.
Martyna Garczarczyk - wyróżnienie w Międzygimnazjalnym Konkursie Matematycznym dla gimnazjów Bytomia i miast sąsiadujących.
Daniel Zarychta - V miejsce w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego "Edi".
Daniel Zarychta - finalista olimpiady Przedmiotowej z Języka Angielskiego.
Anna Fisior - wyróżnienie w Powiatowym obcojęzycznym Konkursie Literackim, Będzin

Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2008/2009

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt.
IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego w Koszykówce Dziewcząt.
I miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt.
II miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie Tenisa Stołowego Dziewcząt
III miejsce w Powiatowym Turnieju Badmintona Dziewcząt.
IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego w Piłce Ręcznej Chłopców.
III miejsce w Powiatowym Turnieju Badmintona Chłopców.
IV miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców
I miejsce w Turnieju Coca-cola Cup Chłopców


2007/2008

Sukcesy w nauce w roku szkolnym 2007/2008

Dominika Rosół - marzec 2007, II miejsce - "I ty możesz zostać poliglota"
Ewelina Garczarczyk, Anna Ryzińska, Katarzyna Bacia - kwiecień 2007, II miejsce - "Miłosz bliżej nas"
Karolina Lasoń - kwiecień 2007 - tytuł laureata w IV Konkursie Matematycznym organizowanym przez KO w Katowicach i Delegaturę w Bytomiu
Katarzyna Ciemięga - styczeń 2007 - II etap Olimpiady Przedmiotowej z Matematyki. maj 2007 - I miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Matematycznym "Rozkosze łamania głowy"
Daniel Zarychta, Dominika Rosół - marzec 2008 - finalisci III etapu Wojewódzkiej Olimpiady Języka Angielskiego
Anna Ryzińska, Dominika Rosół - styczeń 2007 - uczestnictwo w II etapie (powiat) Konkursu Języka Polskiego
Anna Ryzińska - marzec 2008 - III miejsce w Międzygminnym Konkursie Recytatorskim

Sukcesy w sporcie w roku szkolnym 2007/2008

I miejsce w tenisie stołowym dziewcząt - powiat 2007
II miejsce w tenisie stołowym dziewcząt - rejon 2007
I miejsce w piłce ręcznej dziewcząt - powiat 2007
II miejsce w piłce ręcznej dziewcząt - rejon 2007
I miejsce w I turnieju piłki nożnej dziewcząt o Puchar Dyrektora PG w Siemoni
II miejsce w tenisie stołowym dziewcząt - powiat 2008
I miejsce w tenisie stołowym dziewcząt - rejon 2008, AWANS DO ZAWODÓW WOJEWÓDZKICH
II miejsce w piłce ręcznej dziewcząt - powiat 2008
III miejsce w piłce koszykowej dziewcząt - powiat 2008
III miejsce w piłce ręcznej chłopców - powiat 2008